Królewna Śnieżka w Warszawie. Ogród świateł

Świat bajek ponownie ożywa w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie. Tematem tegorocznej instalacji jest kraina Śnieżki – magiczna wystawa świetlna dla wszystkich grup wiekowych! Podczas spaceru szlakami światła będzie można zobaczyć prawie 30 instalacji, przejść przez najdłuższy w Polsce -aż 84 metry! – tunel świetlny lub obejrzeć pokazy laserowe połączone z muzyką w tle.

Ogród świateł w Warszawie – gdzie i kiedy?

Iluminowana wystawa Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie to wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić!  W piątek, 28 października, rozświetli się tysiącami świateł i kolorowymi instalacjami z bajki o Królewnie Śnieżce, krasnoludkach, księciu i złej macosze. Wystawa będzie dostępna do 26.02.2023.

Bilety można kupić w przedsprzedaży online: www.bilety.ogrodswiatel.pl lub w kasach na terenie Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie. Bilety wstępu należy wybrać na konkretną godzinę.

Co czeka na zwiedzających?

W podróż po tej krainie zabierze Cię blisko 30 instalacji świetlnych – w tym brama w formie ogromnej księgi i domek krasnoludków w formie 12-metrowego tunelu świetlnego, kopalnia diamentów – oraz unikatowe atrakcje multimedialne takie jak choinka stworzona z 42 tys. świateł LED czy pokazy laserowe. To nie tylko okazja do zobaczenia niesamowitych multimedialnych atrakcji, ale także do wzięcia udziału w zabawach, które wydobędą z Was kreatywność i wyobraźnię.

„Warszawiacy, ale i wszyscy przyjezdni, chcący zobaczyć jedną z największych wystaw świetlnych w Polsce rozlokowaną na świeżym powietrzu będą mieli niezwykłą okazję do stworzenia ciekawych wspomnień i pamiątek w postaci pięknych zdjęć i filmów. W uchwyceniu pięknych kadrów pomoże zwiedzającym wiele urokliwych photo pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy” – zapowiadają organizatorzy.

Cała instalacja wykonana jest z wysoką dbałością o szczegóły, a każda z iluminacji uzupełnia dźwięk, obraz i muzykę obecną na miejscu. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem!

________________________________

Autor: Magdalena Chowaniec

Autor zdjęcia głównego: krolewnasniezka.ogrodswiatel.pl

Materiał źródłowy: warszawa.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.